درباره ما

آشکار است که فراگیری زبان با شنیدن و صحبت کردن آغاز می شود نه با نوشتن و یادگیری دستور زبان.موسسه فرهنگی نیکوش با بهرهگیری از استادان با تجربۀ دانشگاه در زمینۀ روشهای تدریس نوین و آموزش زبان انگلیسی براساس روش های به روز مراکز و مؤسسات آموزشی آمریکا و اروپا به جای تمرکز بر آموزش نوشتن وگرامر بر شنیدن و صحبت کردن تمرکز و تاکید میکنند. لذا، در این موسسه زبان آموزان سواد زبان انگلیسی کاربردی را کسب می نمایند که می توانند از این مهارت در جهت رسیدن به هدف های خود بهترین استفاده را نمایند.

۵۵۰۰۰
دانشجویان مهاجر به خارج از کشور
۶۰
فارغ التحصیلان ما
۲۲۴۰
دانش آموزان ما
۲۱۵
کلاس های برگزار شده

گالری تصاویر آموزشگاه نیکوش در طی سالیان گذشته

دوره های مشابه برگزارشده در مؤسسه زبان نیکوش:

۱- انگلیسی برای مهارت مکالمات تلفنی

۲- انگلیسی برای ارتباط از طریق رایانه

۳- انگلیسی تخصصی برای تبلیغات و بازاریابی

۴- دوره های انگلیسی تخصصی توریسم

۵- دوره انگلیسی تخصصی هتلداری

از دوره های برگزار شده بسیار مهم در مؤسسه زبان نیکوش دوره آموزش برقراری روابط اجتماعی و مهارت طرزبرخورد اجتماعی است. از سال ها پیش زبان انگلیسی به زبان رسمی علم، صنعت و تجارت تبدیل شده است. تعامل با فعالان حوزه کسب و کار اعم از مشتریان، تامین کنندگان، واسطه ها، سرمایه گذاران و … در هر نقطه ای از دنیا جز با استفاده از این زبان مشترک امکان پذیر نیست. برقراری ارتباطات کاری غیر رسمی با شرکا و همکاران تجاری به اندازه ارتباطات در جلسات و مذاکرات رسمی حائز اهمیت است و موقعیتهای متعددی نظیر استقبال از طرف های خارجی، بازدید از شرکت یا یک نمایشگاه تخصصی به همراه آنان و پذیرایی از میهمانان خارجی با استفاده از این زبان مشترک ودانستن آداب خاص این موقعیت ها می تواند تاثیر به سزایی در اثربخشی تعاملات کاری داشته باشد.

نقش زبان انگلیسی در جامعه:

در دنیای امروزی نیاز به زبانی مشترک برای برقراری ارتباط و پیشبرد اهداف علمی_اجتماعی بیش ازپیش احساس می شود و از زبان انگلیسی از مدت ها پیشتر وسیلۀ ارتباط با فرهنگ ها و ملیت های متفاوت شده است. به همین جهت، فراگیری آن اجتناب ناپذیر شده است و یک مهارت مهم محسوب می شود. بنا بردلایل مختلف برای فعالیت های مالی، تجاری، آموزشی، پژوهشی و علمی در سراسر جهان زبان انگلیسي به عنوان ابزار اصلی انتقال مفاهیم به کار گرفته می شود. بنابراین، اگر بخواهیم در حوزه های یاد شده موفق باشیم دانستن زبان انگلیسی یک ضرورت محسوب می شود. به این ترتیب، می توان در تجربه های علمی وفرهنگی دیگر مردم دنیا سهیم شد و دانش خود را به روز نگه داشت . از اینرو، یادگیری زبان انگلیسی در اولویت کاری دانش پژوهان، تاجران، جویندگان کار و توریست ها قراردارد. بیش از ۸۰ درصد گردشگران ورودی، از زبان بین المللی انگلیسی برای برقراری ارتباط استفاده می کنند. تسلط بر زبان انگلیسی و برقراری ارتباط کلامی موفق با گردشگران ورودی می تواند در ارتقاء جایگاه کشورمان ایران در رتبه بندی گردشگری جهانی تاثیر گذار باشد.این واقعیت با توجه به ضرورت توجه به نتیجه تحقیقات انجام شده سبب بروز برخی نگرانی نسبت به شواهدی از ضعف و ناتواتی در زمینه گزینه های شغلی و مدیریت توریسم شده است. هم اکنون یادگیری مهارت های کلامی و زبان انگلیسی از سوی مقامات گردشگری در اولویت اول طرح های توسعه ثابت و پیشرونده صنعت گردشگری بسیاری از کشورها قرار گرفته است.

با مدرسان ما آشنا شوید

مدرسان آموزشگاه نیکوش

آیا می خواهید یکی از مدرسان آموزشگاه ما باشید ؟
photo_2017-10-15_23-00-57

سركار خانم فرزانه چنابی

مدرس زبان انگليسی
photo_2017-10-15_23-01-03

سركار خانم آيسان صلواتی

مدرس زبان آلمانی
photo_2017-10-15_23-01-00

سركار خانم مهسا سلماسی

مدرس زبان انگليسی
photo_2017-10-15_23-21-50

جناب آقای محمود صلواتی

مديريت اموزشگاه